Zapraszamy chętnych do wykupienia obiadów. Przygotowujemy codziennie inne, smaczne obiady domowe.

Cena obiadu dla uczniów – zupa, drugie danie, kompot – 7 zł

• Obiady wydawane są od 12:30 do 13:55.
  • Obiady można wykupić miesięcznie, wydawane będą na podstawie zawartej umowy.
  • Opłatę miesięczną za obiad należy wpłacić do końca każdego miesiąca poprzedzającego miesiąc obiadowy, np. płatność za październik do końca września itd. (wyjątkiem jest miesiąc wrzesień – płatność do 08.09.2023 r.).

Opłatę  za obiad można wpłacać  na następujący rachunek bankowy Szkoły Podstawowej Nr 29 w Zabrzu:
ING Bank Śląski S.A. nr konta: 34 1050 1214 1000 0024 3322 9073 (Tytułem: wpłata za posiłki / klasa/Nazwisko i Imię dziecka / za miesiąc…)

Zamawiać obiady i zgłaszać nieobecność dziecka można u Pani Intendentki w sali 21.
Nieobecność dziecka należy zgłosić do pani Intendentki w tym samym dniu do godziny 8:00, najlepiej za pośrednictwem dziennika elektronicznego, wtedy obiad przechodzi na kolejny miesiąc. W przypadku niezgłoszenia nieobecności dziecka  obiad przepada.

Serdecznie zapraszamy! Gotujemy doskonałe obiady!